Zsűrik és pályázók

Rezümékötet

ANIMÁCIÓ
Időpont: 2021. április 8. csütörtök, 9:00-13:00
Zsűri: Sipos Levente zsűrielnök, Bognár Éva Katinka, Nagy Róbert, Bánszki Kristóf
Moderátor: Prinz Balázs
Pályázók:
Bartis Bálint PKE, Bányai Zsófia EKE, Csapó Júlia MKE, Gabnay Máté SZFE, Köves Rebeka PTE, Minda Boglárka SZTE, Patranjel Amanda-Pintér Viktória-Szitai Erzsébet PKE, Rénes Márton METU, Virág Péter SZTE
CRAFT 1.
Időpont: április 8. csütörtök, 9:00-13:00
Zsűri: Nagy Fruzsina zsűrielnök, Juhász Nóra, Kiss Tibor, Dobos Emese
Moderátor: Pécz Tekla
Pályázók:
Huang Wenquing METU, Kaszás Nikolett METU, Poláková Réka METU, Tar Etelka METU, Tóth Vanda METU, Turkály Emma UE, Vas Kitti METU
CRAFT 2.
Időpont: április 9. péntek, 9:00-13:00
Zsűri: Koleszár Ferenc zsűrielnök, Polyák János, Tóth Lívia, Hegedűs Andrea
Moderátor: Pécz Tekla
Pályázók:
Antal Kitti PTE, Jákóhalmi Zsófia SZIE, Kmetyó Annamária METU, Komár Sabrina METU, Pálfi Mária, Bodnár Márta, Boros Lili, Kele Dorina, Lobicz Bianka, Nyul Flóra, Ozsváth Enikő, Sami Umer, Simpf Angelica Marioara SZTE, Salgó-Nemes Rebeka SOE, Szabó Anna Mária SZIE, Szemenyei Zsuzsanna MKE, Tóth Vanda METU
DESIGN 1.
Időpont: április 8. csütörtök, 14:00-18:00
Zsűri: Nádas Gergely János zsűrielnök, Megyeri Gábor, Pataki Dávid, Vörös Erika
Moderátor: Nagy Dorottya Flóra
Pályázók:
Illés Olivér SOE, Lukovics Flóra Sarolta METU, Márföldi Dóra METU, Nemes Kinga Adrienn METU, Suri Sára BME, Tsur Dorina METU, Ujszászi Péter METU, Varga Viktor Antal METU, Veres Gusztáv SOE
DESIGN 2.
Időpont: április 9. péntek, 14:00-18:00
Zsűri: Dr. Lenkei Balázs zsűrielnök, Fusz György, Dr. Mascher Róbert, Nádas Gergely János
Moderátor: Hermann Judit
Pályázók:
Bechtold Fülöp SOE, Kedves Emerencia SOE, Kiss Lúcia METU, Lukovics Flóra Sarolta METU, Nagy Dorottya Flóra METU, Pető Henrietta SOE, Szabó Alíz SOE, Varga Viktor Antal METU, Zsigmond Anita SOE
DRAMATIKUS ELŐADÓMŰVÉSZET
Időpont: április 8. csütörtök, 14:00-18:00
Zsűri: Bagossy László zsűrielnök, Remete Kriszta, Antal Csaba, Upor László
Moderátor: Szamák Éva
Pályázók:
Al-Farman Petra SZFE, Berkó Boglárka SZFE, Dohy Balázs – Komán Attila SZFE, Fodor Orsolya SZFE, Jakab Borbála Róza MKE, Komán Attila – Kovács Vajda Bence SZFE, Kovács Dorottya– Szaplonczay Mária – Turi Péter SZFE, Kun Nadin BME, Nyári Ádám SZFE, Varga-Járó Sára – Sas Zoltán SZFE, Zrinyifalvi Eszter – Sas Zoltán – Liber Ágoston SZFE
ÉPÍTÉSZET 1.
Időpont: április 8. csütörtök, 14:00-18:00
Zsűri: Bachmann Bálint zsűrielnök, Krámli Márta, Szabó Levente, Kiss Gyula
Moderátor: Jex Lili
Pályázók:
Bogáthy Zsolt, Laczka Áron BME, Csanády Anna, Varga Liza BME, Dóka Antal, Samicskov Milán BME, Ferenczi Natália, Gyömbér Viktória BME, Gyöngyösi Eszter, Nagy Olivér BME, Kapui Kevin Kornél METU, Kulcsár Kilyén Róbert BME, Sánta Dóra PTE, Hegymegi Júlia, Malkócs Krisztina, Schoblocher Edina BME
ÉPÍTÉSZET 2.
Időpont: április 8. csütörtök, 14:00-18:00
Zsűri: Hutter Ákos zsűrielnök, Pintér Márton, Mizsei Anett, Lévai Tamás
Moderátor: Csutoros Réka
Pályázók:
Béres Luca, Tóth Kincső, Zsanda Anna BME, Berzsák Barna, Kosztya Csilla BME, Chromicsek Adrienn, Petró Liza BME, Csekei Fruzsina Rita, Cserháti Dániel Lóránt BME, Duzsik Dorottya Katalin, Szöllősi Fanni Enikő BME, Guo Huini, Prépost Adrienn Anna BME, Jobbik Eszter BME, Kaknics Péter, Zacher Bendegúz BME, Kovács Dávid METU, Szarka Áron PTE, Tajthy Renátó METU
ÉPÍTÉSZET 3.
Időpont: április 9. péntek, 14:00-18:00
Zsűri: Molnár Tamás zsűrielnök, Vasáros Zsolt, Szentirmai Tamás, Csanády Gábor
Moderátor: Jex Lili
Pályázók:
Béres Luca, Tóth Kincső, Zsanda Anna BME, Dávid Eszter, Kun Kristóf BME, Ferenczi Natália, Laki Benjámin PTE, Marinkás Anikó, Tóth Bence BME, Jancsovics Dorottya, Urbánszki Tímea BME, Kamasz Klaudia, Varga Boglárka BME, Kecskés Dalma, Rudolf Blanka BME, Komáromi Zsófia, Móré Judit, Pályi Blanka BME, Kovács Fruzsina BME, Nagy Fanni METU, Szladek Katalin PTE
ÉPÍTÉSZET 4.
Időpont: április 9. péntek, 14:00-18:00
Zsűri: Csizmadi Péter zsűrielnök, Rohoska Csaba, Vörös Erika, Dankó Zsófia
Moderátor: Csutoros Réka
Pályázók:
Csehi Eszter Katalin, István Nóra, Léstyán Enikő BME, Gunther Ágota BME, Illés Barnabás, Kálmán Erik BME, Kányádi Borbála, Juhász Júlia BME, Könczöl Emese, Mária Pálfy Viktória BME, Kulcsár Dávid, Nyárai Fruzsina ÓE, Madarász Zsuzsa BME, Manhertz Ingrid, Szurduk Dóra METU, Péter-Szabó Eszter, Varga Lilla Luca BME, Varga Dániel PTE
ÉPÍTÉSZET 5.
Időpont: április 9. péntek, 14:00-18:00
Zsűri: Sebestény Ferenc zsűrielnök, Ványolós Endre, Csontos Györgyi, Németh Pál
Moderátor: Szamák Éva
Pályázók:
Farkas Edit BME, Faur Csenge BME, Fercsik Fruzsina BME, Gaál Renáta, Orosz Helga BME, Hőnigh Orsolya, Tóth Gábor, Keresztes Zsanett ÓE, Kulcsár Eszter BME, Melcher Mark, Tóth Timon, Farkas Daniel BME, Mohay Klára, Solymosi Bettina BME, Peitl Péter BME
FESTŐMŰVÉSZET 1.
Időpont: április 8. csütörtök, 9:00-13:00
Zsűri: Gaál József zsűrielnök, Boros Lili, Losonczy István, Szántó István
Moderátor: Kovács Veronika
Pályázók:
Bakonyi Zita PTE, Bódi Brigitta EKE, Csapó Júlia MKE, Dankó Boglárka PTE, Gera Ákos SZTE, Majer Viktória Katalin MATE, Nagy Tilla MKE, Ollé Dániel PTE, Siklódi Fruzsina EKE, Szabolcsi Viktória PTE, Szegedi Eszter NYE, Tomecz Dániel EKE
FESTŐMŰVÉSZET 2.
Időpont: április 8. csütörtök, 14:00-18:00
Zsűri: Somody Péter zsűrielnök, Nemere Réka, Dr. Gál Lehel, Ferenczy Zsolt
Moderátor: Kovács Veronika
Pályázók:
Begala Eszter NYE, Cseke Fruzsina MATE, Gál Janka PTE, Határ Attila EKE, Lovász Luca MKE, Nagy Dóra GFE, Nagy Márta PTE, Perbált Enikő NYE, Rohrböck Dániel PTE, Schmidt Klaudia EKE, Simpf Angelica Mariora SZTE, Szentgyörgyvári Ivett ELTE
FESTŐMŰVÉSZET 3.
Időpont: április 9. péntek, 9:00-13:00
Zsűri: Kopasz Tamás zsűrielnök, Filp Csaba, Dr. Nagy Gábor György, Dr. Mátis Rita
Moderátor: Sallai Áron
Pályázók:
Csatlós Kitti PTE, Hoffman Delilla PTE, Horváth Rita EKE, Juhász Villő PTE, Kulifai Boldizsár PTE, Mazán Anikó MKE, Ozsváth Enikő SZTE, Rónai Viktor Károly PTE, Siklódi Fruzsina EKE, Simpf Angelica Mariora SZTE, Sipos Alíz NYE, Tomecz Dániel EKE, Zombori Dóra PTE
FESTŐMŰVÉSZET 4.
Időpont: április 9. péntek 14:00-18:00
Zsűri: Aranyi Sándor zsűrielnök, Ötvös Zoltán, Szabó Dezső, Horváth Dániel
Moderátor: Gáspár Luca
Pályázók:
Friedrich Barnabás MKE, Goschler Tamás Sándor EKE, Jenei Anita PTE, Kovács Petra PTE, Martai Adél PTE, Mihucz Kitti EKE, Nyerges Kincső ELTE, Pávelka Zita SZTE, Ruszin Noémi PTE, Szabó Margit PTE, Szarka Szíra Rebeka MATE, Tomecz Dániel EKE, Zsigrai Eszter PTE
FOTOGRÁFIA 1.
Időpont: április 8. csütörtök, 9:00-13:00
Zsűri: Gerhes Gábor zsűrielnök, Nánási László, Vékony Dorottya, Károly Sándor Áron
Moderátor: Dombi Diána
Pályázók:
Kása Dominika SZTE, Kiss Viktória SZTE, Kormány Gábor METU, Minda Boglárka SZTE, Molnár Georgina SZTE, Nagy Réka Viktória MATE, Somlai Anna EKE, Számel Krisztina SZTE, Szűcs Balázs SZTE, Técsi Boglárka EKE, Varga Viktor METU, Vígvári Virág ELTE
INSTALLÁCIÓ/ VIDEÓINSTALLÁCIÓ 1.
Időpont: április 9. péntek, 14:00-18:00
Zsűri: Bakos Gábor zsűrielnök, Sztojanovits Andrea, Szolnoki József, Kovács Gyula A.
Moderátor: Jávorszky Dóra
Pályázók:
Gaál Krisztina, Herczeg Dániel SZFE, Herczeg Dániel SZFE, Hoóz Anna MKE, Juhász Bence SZFE, Kudar Máté, Rohonyi Barnabás, Artim Rebeka Zita SZFE, Macsek Kata BME, Pintér Adrienn SZFE, Tihanyi Áron MKE, Tormay Bence BME
INSTALLÁCIÓ 2.
Időpont: április 9. péntek, 9:00-13:00
Zsűri: Erőss István zsűrielnök, Chilf Mária, Szőcs Éva Andrea, Dr. Bordács Andrea
Moderátor: Ács Anett
Pályázók:
Ács Kinga Noémi MKE, Akkaba Ali PKE, Enyedi Zsolt MKE, Hernádi Zsombor, Kurucsai András BME, Horváth Rita EKE, Jakab Borbála Róza MKE, Kováts Hanna MKE, Kuzma Eszter Júlia MKE, Osgyán Gergő METU, Krisztian Bence PTE
INSTALLÁCIÓ 3.
Időpont: április 8. csütörtök, 14:00-18:00
Zsűri: Szigethy Anna zsűrielnök, Balázs Péter, Nemes Csaba, Langh Erik Róbert
Moderátor: Sallai Áron
Pályázók:
Kovács Flóra EKE, Liksay Csenge Gyopár MKE, Papp Noémi ELTE, Sándor János MKE, Sáray Panna Zsuzsanna ELTE, Treszka Fanni MATE, Vajna Rákhel Anna EKE, Vígh Krisztina EKE, Bense Kata Dorka MATE
KÉPGRAFIKA 1.
Időpont: április 8. csütörtök, 9:00-13:00
Zsűri: Szurcsik József zsűrielnök, Ernszt András, Szabó Ábel, Kótai Tamás
Moderátor: Fodor Panna
Pályázók:
Beke Zita MKE, Fodor Barbara SZTE, Kis Bence ELTE, Makleit Fanni EKE, Miklós Kelemen MKE, Oláh Csenge NYE, Pataki Barbara SZTE, Rác Csenge EKE, Sztojka Bettina ELTE
KÉPGRAFIKA 2.
Időpont: április 9. péntek, 9:00-13:00
Zsűri: Orosz Csaba zsűrielnök, Madácsy István, Jónás Péter, Rácmolnár Sándor
Moderátor: Fodor Panna
Pályázók:
Felde Virág ELTE, Fodor Barbara SZTE, Kocsis-Savanya Zoltán SZTE, Mátyás Zsófia ELTE, Molnár Tamás EKE, Osváth Réka Flóra EKE, Reining Vivien MKE, Vígvári Virág ELTE, Zámbori Mirtill SZTE
MOZGÓKÉP 1.
Időpont: április 8. csütörtök, 14:00-18:00
Zsűri: Báron György zsűrielnök, Gelencsér Gábor, Takács Vera, Bánszki Kristóf
Moderátor: Prinz Balázs
Pályázók:
Becz Péter SZFE, Bicsák Boglárka SZFE, Csőke Péter-Gyulavári Dániel EKE, Debre Zsuzsa SZFE, Incze Romhilda Barbara EMTE, Kicsiny Martha MKE, Krasznai Vilmos, Sas Zoltán SZFE, Medve Ferenc EMTE, Szita Réka SZIE, Virvas Dóra EKE
MOZGÓKÉP 2.
Időpont: április 9. péntek, 14:00-18:00
Zsűri: Ferenczi Gábor zsűrielnök, Hirsch Tibor, Mózes Gergely, Bánszki Kristóf
Moderátor: Dombi Diána
Pályázók:
Fekete Patrícia SZFE, Krasznai Vilmos, Tóth Dominik SZFE, Lelkes Botond SZFE, Nagy Blanka Ágnes EMTE, Pamuk Lili Judit MKE, Szabados Zsófi UE, Szabó László SZFE, Szopkó Tamás EKE, Tóth Dominik SZFE, Varga-Járó Sára SZFE
MŰVÉSZETELMÉLET 1./ÉPÍTÉSZET
Időpont: április 8. csütörtök, 14:00-18:00
Zsűri: Mészáros Flóra zsűrielnök, Molnár Tamás, Vadas József, Szösz Klaudia
Moderátor: Géczi Zsófia
Pályázók:
Bakos Dorottya Johanna SOE, Bogáthy Zsolt BME, Fekecs Anna PTE, Frond Zita Dalma SoE, Kolossváry Bernadett BME, Kovács Krisztina, Zubek Károly BME, Kustra Vencel BME, Laczka Áron BME, Léstyán Enikő BME, Torma Mária SoE, Valentina Fesenko BME, Varjú Kata PTE
MŰVÉSZETELMÉLET 2.
Időpont: április 9. péntek, 9:00-13:00
Zsűri: Horányi Attila zsűrielnök, Darida Veronika, Széplaky Gerda, Tatai Erzsébet
Moderátor: Géczi Zsófia
Pályázók:
Dóka Eszter DE, Kicsák Blanka SZFE, Lévai Barbara SZFE, Muhr Anita MOME, Nemesi Zsófia MOME, Penz Patrik SZIE, Román Vivien EKE, Szekér Viktória SZFE, Vas Kitti METU, Viski Noémi MOME, Vukovics Viven PTE
MŰVÉSZETELMÉLET 3.
Időpont: április 9. péntek, 14:00-18:00
Zsűri: Dr. Virginás Andrea zsűrielnök, Fekete Valéria, Hutter Ákos, Bencsik Barnabás
Moderátor: Géczi Zsófia
Pályázók:
Bánszegi Bíborka és Macsek Kata BME, Bocz Gabriella PTE, Dobó Edina PTE, Gulyás Eszter BME, Házi Andrea PTE, Mezes Attila MKE, Muzamel Bernadett MKE, Papdi Csilla MKE, Tamits Gabriella PTE, Zacher Bendegúz BME
SZOBRÁSZAT
Időpont: április 8. csütörtök, 9:00-13:00
Zsűri: Deli Ágnes zsűrielnök, Palatinus Dóra, Szigeti Csongor, Zalavári József
Moderátor: Icsa Vivien
Pályázók:
Bajgal Dölgön MKE, Gál Boglárka MKE, Hamza Marcell PTE, Harangozó Zsófia SOE, Illés Áron MKE, Körei Sándor MKE, Kusztos Júlia MKE, Sipos Lilla Judit MKE, Szabó Alíz SOE, Tóth Magdolna PTE, Veréb Patrik PTE
TERVEZŐGRAFIKA 1.
Időpont: április 9. péntek, 9:00-13:00
Zsűri: Szabó Andrea zsűrielnök, Rudics Mónika, Prell Norbert, Ducki Kristóf
Moderátor: Icsa Vivien
Pályázók:
Akl Fanni PTE, Boda Anna PTE, Bodnár Áron EKE, Boér Sebestyén EKE, Bús Beáta SZTE, Csepregi Dóra SOE, Máhr Zsófia METU, Péter Sára PTE, Török Ádám SZTE, Varga Enikő METU
TERVEZŐGRAFIKA 2.
Időpont: április 8. csütörtök 14:00-18:00
Zsűri: Július Gyula zsűrielnök, Lelkes László, Molnár Tamás, Dr. Süli-Zakar Szabolcs
Moderátor: Gáspár Luca
Pályázók:
Barta Babett EKE, Herbály Bernadett METU, Kelemen Dorottya METU, Keresztény Lilla EKE, Lévai Fanni PTE, Móricz Ildikó PTE, Szabó Dominik EKE, Szentpéteri Dóra PTE, Szűcs Rebeka EKE, Tóth Krisztina EKE, Petrucz Ágnes, Bartha Orsolya PKE
TERVEZŐGRAFIKA 3.
Időpont: április 8. csütörtök, 9:00-13:00
Zsűri: Gerendy Jenő zsűrielnök, Zéman Zoltán, Csordás Zoltán, Szalai Miklós
Moderátor: Ács Anett
Pályázók:
Bordás Márton PTE, Gergics Ena PTE, Horváth Dalma SZIE, Kapronczai Nikolett EKE, Kristó Luca SZTE, Madari Kinga PTE, Minda Boglárka SZTE, Osgyán Gergő METU, Padányi Barbara EKE, Szász Edmond EKE, Úri Friderika PTE
ZENEI ELMÉLET 1. (zeneműelemzés, népzenei elemzés)
Időpont: április 9. péntek, 13:00-15:30
Zsűri: Fekete Miklós (elnök), H. Csomó Orsolya, Sz. Békési Magdolna, Horváth Ágnes
Moderátor: Somogyi Rebeka
Pályázók:
Balázs Gergely Ádám (LFZE), Borsi Réka Ildikó (PKE), Dosek Domokos (LFZE), Fábián Annamária (PKE), Fux István / László Mónika (ELTE), Fülöp Márton-Lóránd (BBTE), Grosz Sára Aksza (GDZA), Huszár Anita (SZTE), Jánó Kinga (BBTE), Szalai Regina Mária (ME)
ZENEI ELMÉLET 2 (egyéb zenei elemzés)
Időpont: április 8. csütörtök, 10:00-12:30
Zsűri: Molnár Szabolcs (elnök), Dolinszky Miklós, Tamás Katalin, Fekete Anikó
Moderátor: Merker Vera
Pályázók:
Ádány Rebeka (LFZE), Bartók Mária Hedvig (SOE), Buchholcz Katalin (SZTE), Cselényi Máté (LFZE), Lengyel Emese (DE), Lukács Anna (ELTE), Vincze Karolina (EKE), Zalatnay Flóra Lili (DE)
ZENEI ELMÉLET 3. (zenepedagógia)
Időpont: április 8. csütörtök, 13:00-16:00
Zsűri: Bodnár Gábor (elnök), Horváth Bálint, Kabdebó Sándor, Czakó Dóra
Moderátor: Vajda Ágoston
Pályázók:
Danguly Tünde (DE), Illés Kitti (ME), Melis Orsolya Kinga (ELTE), Mohl Andrea (ELTE), Novák-Szabó Lívia (PTE), Radácsi Mónika (ELTE), Simonics Csenge (DE), Somodi Imre (PTE), Szilágyi Boglárka (LFZE), Urbanics Tamás (PTE)
ZENEI ALKOTÁS
Időpont: április 8. csütörtök, 10:00-12:30
Zsűri: Nógrádi Péter (elnök), Horváth Barnabás, Szendi Ágnes, Ivanyickaja Irina
Moderátor: Dankowsky Zorka
Pályázók:
Bordi Blanka Bella (ELTE), Lőrincz Ákos (LFZE [középiskolás]), Pál Benjámin (ELTE), Páll András (PKE), Svajko Annabella (EKE), Szendi Ágoston (ELTE), Takács Dorina (ELTE)
ZENEI ELŐADÁS 1 (hangszeres zene)
Időpont: április 8. csütörtök, 13:00-16:00
Zsűri: Maczelka Noémi (elnök), Oross Veronika, Szilvágyi Sándor, Hercz-Dorman Aliz
Moderátor: Dankowsky Zorka
Pályázók:
Bitter Bettina (ME), Czigány János (ELTE), Deák Margaréta / Holpár Anna / Kiss Viktória / Valter Liza (PTE), Farkasinszki Enikő (ME), Fazekas Barbara (ELTE), Jancsó Edit (ELTE), Kajtár Dávid / Takács Balázs (EKE), Kiss Péter (DE), Lukinic Ruben (EKE), Onozó Dávid (DE), Simon Zsófia (ELTE), Szendi Ágoston (ELTE), Szentgáli-Tóth Áron (ELTE), Varga Panna (SZTE)
ZENEI ELŐADÁS 2 (vokális zene)
Időpont: április 9. péntek, 13:00-16:00
Zsűri: P. Falusi Anikó (elnök), Csipkay Éva, Juhász Erika, Erdős Ákos
Moderátor: Fodor Panna
Pályázók:
Arany Éva (SZTE), Bene Koppány (EKE), Csongorádi Melinda (ELTE), Engi Vera (SZTE), Fehér Viktória (ELTE), Fülöp Kristóf / Szép András (SZFE), Inokai Máté / Mentes Alexa / Weigert Rebeka (ELTE), Kis Bernadett Vivien (ELTE), Makkos Ambrus (SZTE), Szabó Júlia (ELTE [középiskolás]), Szeleczki Artúr (LFZE), Zsoldos Viktória (ELTE [középiskolás])
ZENEI ELŐADÁS 3 (jazz-pop)
Időpont: április 9. péntek, 10:00-12:30
Zsűri: Binder Károly (elnök), Borbély Mihály, Zipernovszky Kornél, Sz. Hegedűs Éva
Moderátor: Kiss Dániel
Pályázók:
Furman Máté (ME), Lévai Vanessza (SZTE), Márkus Liza (ELTE), Nagy Márton /Sipos Bianka (ELTE), Nagy Noémi (ELTE), Peng Mátyás (ELTE), Pleszkán Écska (ELTE), Tóth István (ELTE), Tóth Levente (DE)

A weboldalon cookie-kat ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.